Radija BLAUPUNKT PB10DB

Garsiakalbis turi "Bluetooth" funkciją. Prijungę prie išmaniojo telefono ar kitų įrenginių, pvz., planšetinio kompiuterio ar kompiuterio, galite belaidžiu būdu leisti garsą tiek iš muzikos bibliotekos, saugomos išorinio įrenginio atmintyje, tiek iš transliacijos paslaugų ar interneto radijo stočių. Su tokiu plačiu galimybių spektru pasirinkti tinkamą muziką kiekvienai progai atrodo labai paprasta. PB10DB taip pat turi TWS (True Wireless Stereo) funkciją, kuri leidžia sujungti du vienodus garsiakalbius vienas su kitu, kad muzikos garsas būtų dar garsesnis ir suteiktų malonumą dar didesniame plote. Po tinkamo paleidimo ir susiejimo prietaisas taip pat suteikia klasikinį stereo efektą.


"PartyBox" garsiakalbis turi karaoke funkciją. Rinkinyje yra du belaidžiai mikrofonai, kurie automatiškai susiejami su garsiakalbiu, kai tik jie įjungiami. Tiesiog įjunkite mikrofoną ir dainuodami! Naudojant karaoke funkciją, galima pasirinkti mikrofono prioritetą – tai reiškia, kad įjungus įrenginį dainavimo metu automatiškai nutildys foninę muziką. Jei jaučiatės iki jo, aktyvuokite parinktį ir dainuokite "a capella"! Karaoke režimu galite nustatyti mikrofono garsumą, nustatyti aidą, kad pašalintumėte bet kokius aidėjimus, ir sureguliuoti treble ir bosą, kad geriausiai atitiktų tembrą. Pagrindiniame skydelyje taip pat yra du lizdai, skirti pasirinktiems laidiniams mikrofonams, kurie nėra priedų dalis.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Žaltakalnio g. 20A
Plungė

City: Plungė

Price per day: 9.00 €

Price per week: 40.00 €

Price per month: 60.00 €


Item value: 349.00 €

Minimal rental period: 1 day

Invoice: Yes

Pickup details:
After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Žaltakalnio g. 20A, Plungė.
- Opening hours: I - V from 09:00 until 18:00, VI from 09:00 until 15:00, VII - closed.

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.