Zhiyun Smooth 4 Stabilizatorius

ZHIYUN SMOOTH 4 - mažas, lengvas ir greitas stabilizatorius pritaikytas išmaniesiems telefonams. Stabilizatorius eliminuoja judesius ir virpesius, kurie atsiranda juesio metu, todėl jūsų filmuojamas įrašas atrodys žymiai profesionaliau. Tad šis stabilizatorius padeda sukurti stabilius ir sklandžius vaizdo įrašus tiesiog su išmaniuoju telefonu.

Zhiyun Smooth 4 turi reguliuojama telefono laikiklį, kuris gali išsiplėsti iki 85mm pločio. Tai suteikia galimybę naudoti daugumą rinkoje esančių išmaniųjų telefonų. Telefono įdėjimas ir subalansavimas stabilizatoriuje yra greitas ir lengvas. Be to, aukštos kokybės korpuso medžiagos paverčia stabilizatorių lengvu ir tvirtu.

12 VALANDŲ BATERIJOS LAIKAS SU USB ĮKROVA.
Pakartotinai įkraunamoss ličio jonų baterijos suteikia 12 valandų veikimo laiką, o esantis indikatorius parodo likusią energijos dalį. Baterijos gali būti pakraunamos veikimo metu naudojant išorinį maitinimo šaltinį, taip pat galima pakrauti ir patį išmanųjį telefoną naudojant Smooth 4 baterijas ir USB-C jungtį.

SKLANDUS PRIARTINIMAS IR TIKSLUS FOKUSAVIMAS.
Pridėtas didelis artinimo ir fokusavimo ratukas. Paspaudus fokusavimo mygtuką, ratukas tampa fokusavimo valdikliu, kuris leidžia rankiniu būdu valdyti fokusavimą, sukuriant daugiau galimybių filmuojant. Tai puikus sprendimas norintiems dar labiau valdyti savo vaizdo įrašų kūrimą.

Type: Film

TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Čiurlionio g. 55
Druskininkai

Total cost:0
0 days 0
VAT tax (21%) 0
Discount 0
Total: 0

City: Druskininkai

Price per day: 3.00 €

Price per week: 18.00 €


Item value: 130.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes