DJI SPARK Fly More Combo dronas

Norimus priedus galima pasirinkti paspaudus "Rezervuoti" ir "Pirmyn".

Komplekte dvi baterijos.

Šis DJI kurinys yra bene mažiausias. Nesenai buvo pristatytas Mavic Pro, kuris užėmė naujojo Spark vietą, kaip mažiausio ir kompatiškiausio drono. Tačiau naujasis Spark yra maždaug dvigubai mažesnis nei Mavic Pro. Taip pat Spark nereikia sulankstyti bei išlankstyti, jo istrižainės ilgis siekia tik 170mm.

DJI inžinieriai į naujajį droną sugebėjo sutalpinti 1.2/3 CMOS jutiklį. Nedidelė dalis mažų dronų gali pasigirti jog yra komplektuojami su 2-ašių kameros stabilizavimo sistema. Tačiau dėl to nereikėtų liūdeti, nes DJI šiai kameros stabilizavimo sistemai pritaikė naują Ultra Smooth technologiją, kuri leidžia labai tiksliai ir preciziškai stabilizuoti vaizdą. Taigi vaizdo kokybe tikrai nenukentės. DJI Spark komplektuojamas kartu su 12MP kamera galinčia filmuoti FULL HD, naudojant 25mm full-frame lešį bei fiksuotą diafragmą f/2.6.

DJI Spark turi naują valdymo būda – rankų gestais, tačiau tai dar ne viskas. Jis turi FaceAware skrydžio režimą, kurio dėka dronas gali pakilti nuo jūsų rankos ir neatsitrenkti į jūsų veidą. Naudojant rankų gestus dronas gali skristi ratu aplink jus, jus nufotgrafuoti. Taip pat galite gan lengvai ji valdyti judesiais į kairę, dešinę, aukštyn, žemyn, į priekį ir atgal.

Kaip jau žinote, DJI Spark gali būti valdomas net trimis būdais: rankų gestais, telefonų arba valdymu pultu (panašiu koks yra komplektuojamas su Mavic PRO). Didžiausias atstumas kokiu galite valdyti DJI Spark – 2km. Tačiau jei droną valdysite su išmaniuoju telefonu jūsų valdymo atstumas bus apribotas iki 80m, o aukštis bus apribotas iki 50m.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas
Logged in: 11 hours ago
Responds in 6 hours on avg.
Feedback: 9 6

City: Kaunas

Price per day: 15.00 €

Price per week: 75.00 €

Price per month: 150.00 €


Item value: 539.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes

Extra security:
Only available to users with confirmed identity

Pickup details:
After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Savanorių pr. 206A, Kaunas.
- Opening hours: I - V from 10:00 until 20:00, VI from 10:00 until 19:00, VII from 10:00 until 18:00.

Deposit: 150.00 €

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.