VALTIES VARIKLIS HASWING PROTUAR 1 65lbs

Turbūt galingiausias ir kartu taupiausias 12V valties variklis rinkoje. Atrodo neįmanoma - bet taip yra!
Šis variklis pasižymi visomis savybėmis, kurios viršys jūsų lūkesčius:
GALIA. 65Lbs, 600W ir 1HP (palyginus su vidaus degimo variklio trauka). Tokios galios pakanka išjudinti ir nedidelę jachtą, o su valtimi iki 4,5m. visose situacijose jausitės užtikrintas. Nei vėjas, nei bangos, nei mantos svoris nesutrukdys pasiekti numatyto tikslo. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.
ENERGIJOS SĄNAUDOS. Čia viskas priklausys tik nuo jūsų, o ne nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio. Pasirinkęs optimalų greitį lengvai išplaukiosite visą dieną. Tai pasiekiama suderinant tris svarbiausius komponentus – mažą, lengvą ir aptakų korpusą (sumažinant vandens pasipriešinimą), Brushless (bešepetėlį) trijų fazių 12V variklį ir Maximiser (impulsinę srovės tiekimo) technologiją. Jokių pasenusių varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Ir pagrindinė taisyklė: kuo lėčiau – tuo toliau.
SVORIS. Variklio svoris tik 6,3 kg, o dėl pažangių technologijų ir taupymo žinoma bus reikalingas ir lengvesnis ir mažesnis akumuliatorius. Palyginimui standartinio šepetėlinio 55lbs variklio svoris ~9 kg, t.y. 30% sunkesnis nei Protruar 1HP.
ERGONOMIKA. Daugiau jokių bėgių – greičio pasirinkimas laipsniškas, pasirinkote idealų greitį ir masalas judės kaip iš natų. Valtyje reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną įvertins kiekvienas – ji prisitaikys, nesvarbu ar žvejojate stovint ar sėdint. Bagažinėje lengvai rasite jam vietos - nulenkus žemyn rankeną jis tampa labai kompaktišku. Baterijos įkrovos indikacija visada parodys, kada jau laikas sukti link namų.
Total cost:0
0 days 0
Service fee 0
Discount 0
Total: 0
Rytis

Rytis

Logged in: on 3/17/21
Responds in 11 minutes on avg.
Response rate: 80%
Feedback: 7 0

City: Vilnius

Price per day: 8.00 €

Price per week: 30.00 €

Price per month: 70.00 €


Item value: 350.00 €

Minimal rental period: 1 day

Invoice: Full invoice not available

Extra security:
Only available to users with confirmed identity

Deposit: 200.00 €

Advertisment

How to rent this item?

  • Text to owner to ask about item’s availability.
  • After you get confirmation book an item.
  • Some of the owners can offer a discount after booking request.
  • When payment is completed owner’s contacts will be sent to you.
  • After returning item please leave a feedback.