XIAOMI Roborock2 dulkių siurblys robotas

Dulkių siurblys robotas XIAOMI MiJia Roborock 2 - dar galingesnis, greitesnis ir išmanesnis, su plovimo funkcija maksimaliai Jūsų namams ar biurui.

Dvi funkcijos kartu: siurbimas ir drėgnas valymas -Vandens rezervuaras sumontuotas kartu su mikropluošto valymo audiniu.

Savo valymo zona - Nėra skirtumo, valysite vieną kambarį, visą butą, namus ar nedidelį plotą, jums reikes padaryti tik vieną – pažymėti plotą aplikacijoje savo telefone, kad nustatyti pasirinktą valymo plotą

Xiaomi siurblio – roboto valdymas yra labai paprastas - Paspauskite žemėlapio mygtuką programoje, kad robotas pradėtu vykdyti savo funkciją ir surblys viską atliks už jus. Jeigu nėra žemėlapio mygtuko – nustatykite tam tikrą tašką, o išmanioji programa telefone sukurs naują žemėlapį realiuoju laiku

Padidinta siurbimo galia iki 2000 PA užtikrina dar geresnį namų siurbimą. Kokybiškas siurbimas nuo mažiausių dulkių iki sunkesnių, didesnių akmenukų. Yra apsauga nuo nuvažiavimo nuo laiptų. Xiaomi siurblis lengvai įveikia 2 cm aukščio pokyčius, automatiškai grįšta į savo stovejimo kampą ir pats pasikrauna stotelėje.

Super galios – siurbimas 2000Pa

Vakuuminių ciklų 3D valymo sistema – Vacuum cyclone

Plaunamas ir lengvai valomas filtras- E11 klasės filtras yra padengtas vandeniui atspariu teflonu, o 95% filtro našumas gali būti išlaikytas po vienerių metų normalaus naudojimo.
Total cost:0
0 days 0
VAT tax (21%) 0
Discount 0
Total: 0
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Klaipėdos g. 143
Panevėžys

City: Panevėžys

Price per day: 11.00 €

Price per week: 40.00 €


Item value: 459.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes

Pickup details:
After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Klaipėdos g. 143, Panevėžys.
- Opening hours: I - VII, from 11:00 until 19:00.

Deposit: 138.00 €

Advertisment