Valymo garais įrenginys Kärcher SC 3 Eas

Kärcher SC3 EASYFIX Garų valiklis
Kärcher SC 3 EasyFix garų valytuvas yra greitas ir patogus. SC 3 EasyFix bus paruoštas naudoti vos po 30 sekundžių įšilimo. Vandens baką galima greitai ir nuolat pildyti, o tai leidžia nepertraukiamai valyti, taupant laiką. Kalkių šalinimo kasetė automatiškai pašalina kalkes kilusias dėl per kieto vandens, taip pailgindama aparato tarnavimo laiką.
Kärcher SC 3 EasyFix garų valytuvas valo be chemikalų, todėl nekenkia aplinkai ir nesukelia alerginių reakcijų, todėl gali būti naudojamas praktiškai bet kurioje namų vietoje.
Kärcher SC 3 EasyFix pirkti
Šis garų valytuvas galite naudoti su visų tipų kietais paviršiais ir pašalinti iki 99,99 % buityje esančių mikrobų ir virusų. Kärcher SC3EASYFIX garų valytuvas yra puikus sprendimas giliam valymui: jis idealiai tinka per labai trumpą laiką pašalinti įsisenėjusius nešvarumus ir riebalų nuosėdas .
Kärcher SC 3 EasyFix kaina
Naujasis EasyFix grindų antgalis yra labai patogus: grindų šluostė prisitvirtina ir nusiima novatorišku nuplėšimo būdu. Šluostė visiškai prilimpa prie antgalio ir grindų, todėl valymas vyksta giliau ir efektyviau. Garų intensyvumą galima reguliuoti 2 skirtingais lygiais. Kärcher SC 3 turi kelis papildomus priedus, kuriuos galite lengvai pakeisti, pagal poreikius.

Kärcher SC3 privalumai ir savybės:
Trumpas įšilimo laikas
Įrenginys bus paruoštas darbui vos per trisdešimt sekundžių: greičiausias garų valytuvas savo kategorijoje.
Daugiafunkciai priedai
EasyFix grindų valymo rinkinys su atlenkiama jungtimi ant antgalio ir nuplėšimo sistema šluostei pritvirtinti, tiks giliam ir paviršiniam visų namų paviršių valymui. Tiekiami purkštukai ir šepečiai turi skirtingą paskirtį: pakeitę priedą galite nuvalyti skirtingus paviršius. Šluostės pagamintos iš mikropluošto, o daugiafunkciniai priedai higieniškai valo plyteles, kaitlentes, išmetimo gaubtus ir net mažiausius tarpus, įskaitant įsisenėjusių nešvarumų pašalinimą.Kärcher SC 3 EasyFix garų valytuvas
Nepertraukiami garų sistema
Vandens talpą galima nuolat pildyti – nenutrūkstami garai, užtikrins nenutrūkstama darbą.
Kärcher SC 3 EasyFix internetu
Jokių kalkių.
Įrenginyje įmontuotas kasetinis filtras automatiškai pašalina kalkes iš vandens.Nukalkinimo kasetė nukalkina vandenį ir taip pailgina prietaiso tarnavimo laiką.
Saugumas
Įrenginyje yra apsauga nuo vaikų, ant garų pistoleto.
Garų reguliavimas
Tiekiamų garų kiekį galima reguliuoti pagal nešvarumus ir paviršių. Yra du garų reguliavimo lygiai, juos rasite ant rankenos.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Kauno g. 9
Ukmergė
Logged in: 1 day ago
Responds in 7 hours on avg.
Feedback: 0 1

City: Ukmergė

Price per day: 8.00 €

Price per week: 40.00 €

Price per month: 80.00 €


Item value: 200.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes

Extra security:
Only available to users with confirmed identity

Pickup details:
After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Kauno g. 9, Ukmergė.
- Opening hours: I - V from 10:00 until 18:00, VI from 10:00 until 15:00, VII - closed.
- It is not possible to pick up and return the item on Sundays.

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.