Dulkių siurblys-šluota KARCHER VC4

VC 4s Cordless Plus 2-in-1 dulkių siurblio sumanus dizainas palieka įspūdį. Plonas,lengvas ir belaidis, todėl gali būti naudojamas visur ir yra neįtikėtinai universalus. Dėl savo jungiklio ir dvigubos rankenos konstrukcijos šis klasikinis vertikalus dulkių siurblys per kelias sekundes virsta praktišku nešiojamu dulkių siurbliu. Didelio greičio variklis be šepetėlių, daugiaciklonio valymo sistema su EPA 12 filtru, užtikrinančiu nuolatinę 15 000 Pa išsiurbimo galią, ir didelis motorizuotas grindų antgalis užtikrina nepaprastus valymo rezultatus – „Eco“ režimu iki 60 minučių – daugiau nei pakankamai, kad būtų galima išvalyti praktiškai bet kokį namų ūkį. Susitvarkyti po valymo yra vaikų žaidimas, nes išvalyti VC 4s Cordless taip pat lengva, kaip ir įkrauti laisvai stovintį akumuliatorių. Įkrovimo stotelė, kaip ir apmušalų bei plyšių antgaliai įeina į komplektaciją. Darbo trukmė su visiškai įkrautu akumuliatoriumi su energijos taupymo režimu ≥ 60 min., vidutinio greičio režimu: ≥ 30 min., pilno greičio režimu: ≥ 12 min.

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI:

Lengvas ir patogus valdymas
Plonas dizainas ir idealus svorio paskirstymas valymui be jokių pastangų. Jungiklio ir dvigubos rankenos dizainas suteikia geriausią įmanomą ergonomiką – nesvarbu, ar tai rankinis, ar grindų dulkių siurblys. Grindų antgalis su 180° vyriais lengvam manevravimui aplink baldus.

Rankinis dulkių siurblys VC 4s Cordless Plus: Lengvas ir patogus valdymas

Įspūdinga siurbimo galia
Su greitaeigiu varikliu be šepetėlių ir dideliu motorizuotu antgaliu. Multiciklono valymo sistema su HEPA 12 filtru, kad užtikrintų nuolatinę siurbimo galią. Iki 60 minučių veikimo laikas ECO režimu.

Rankinis dulkių siurblys VC 4s Cordless Plus: Įspūdinga siurbimo galia

Itin universalus
„Du viename“ įrenginys skirtas įvairiems grindų ir baldų, taip pat automobilių valymo darbams. Platus standartinių ir specialių priedų asortimentas, skirtas valyti visus namus.

Rankinis dulkių siurblys VC 4s Cordless Plus: Itin universalus

Paprastas įkrovimas ir laikymas
Įkrovimo blokas yra rankinėje įrenginio dalyje, todėl akumuliatoriaus stoties nereikia montuoti ant sienos. Dulkių siurblį ir priedus galima laikyti kartu.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas
Logged in: 11 hours ago
Responds in 6 hours on avg.
Feedback: 9 6

City: Kaunas

Price per day: 6.00 €

Price per week: 30.00 €

Price per month: 60.00 €


Item value: 250.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes

Extra security:
Only available to users with confirmed identity

Pickup details:
After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Savanorių pr. 206A, Kaunas.
- Opening hours: I - V from 10:00 until 20:00, VI from 10:00 until 19:00, VII from 10:00 until 18:00.

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.