XIAOMI Roborock S7

Komplektacija

Robotas
Įkrovimo stotelė
Maitinimo adapteris
Šluostės laikiklis
Šluostė
Filtras
Kas yra Roborock S7?

Su Roborock S7 kilimus ir kietas grindis galima išvalyti vienu metu. Dėl novatoriškos vibracijos technologijos išdžiūvęs purvas nėra problema. Be to, valant robotas automatiškai aptinka kilimus ir prireikus pakelia šluostę. Šepetys yra guminis su spiralinėmis lamelėmis, kurios vengia plaukų susivėlimo. Roboto filtras turi E11 klasę ir gali būti plaunamas vandeniu. Roborock S7 robotas dulkių siurblys turi LIDAR technologiją ir realiu laiku atvaizduoja jūsų namus. Roborock S7 valdomas programėle ir balso komandomis.

Pagrindinės savybės

Vibracinis plovimas
Plaunamas filtras
LIDAR technologija
Ypač didelė siurbimo galia
Pažangi šluostės sistema

Vibracinė plovimo technologija

Šios technologijos dėka robotas dulkių siurblys su šluoste pasiekia dar geresnių rezultatų valant išdžiovintus nešvarumus. Robotas ne tik šluoja kietas grindis, bet ir jas šveičia. Šluostė ne tik valo grindis, bet ir vibruoja iki 3000 kartų per minutę ir efektyviai pašalina ant grindų išdžiūvusį nešvarumą. Šio unikalaus vibracijos-šveitimo-judesio dėka, pvz. galima lengvai pašalinti išdžiūvusios kavos dėmes.

Išmanus šluostės pakėlimas

Šlapio valymo metu aptikęs kilimą, robotas S7 automatiškai pakelia šluostę. Taip pat baigus plauti ar grįžus į įkrovimo stotelę.

Naršymas naudojant programą arba valdymą balsu

Roborock S7 robotą galima valdyti naudojant programėlę arba valdant balsu („Amazon Alexa“ arba „Google Home“). Programėlėje galite pasiekti visus savo kambarių žemėlapius ir planuoti išsamų valymą.

Kaip valdyti robotą Roborock S7

Robotą galima valdyti išmaniuoju telefonu. Programėlė suteikia prieigą prie visų žemėlapių. Čia galite sudaryti valymo planą, įrengti draudžiamas zonas, bei apibrėžti, kaip reikia valyti tam tikras kietas grindis. Be to, galima naudoti balso valdymą („Amazon Alexa“ arba „Google Home“) ir integruoti į savo išmaniuosius namus.

LIDAR technologija ir jutikliai

Robotas turi LIDAR technologiją, leidžiančią realiu laiku atvaizduoti jūsų namus. Roborock S7 savarankiškai išmoks kambarių išplanavimą ir apskaičiuos optimalius kelius. Programėlėje jums bus pateiktas jūsų namų žemėlapis, kuriame galite apibrėžti, ką, kada ir kaip valyti. Pavyzdžiui, kokiu metu, kurią patalpą reikėtų valyti, kiek vandens reikia sunaudoti parketo grindims ir kur neturėtų patekti robotas. Be to, Roborock S 7 turi laiptų ir sienos jutiklius, kurie neleidžia robotui nukristi ar palikti žymių ant sienos.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Karaliaus Mindaugo pr.49 (PC Akropolis)
Kaunas
Logged in: 11 hours ago
Responds in 5 hours on avg.
Feedback: 3 2

City: Kaunas

Price per day: 7.00 €

Price per week: 25.00 €

Price per month: 48.00 €


Item value: 500.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes

Extra security:
Only available to users with confirmed identity

Pickup details:
After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis), Kaunas.
- Opening hours: I - VII from 10:00 until 21:00.

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.