Winbot X Langų valymo robotas

Langų valymo skystis į nuomą neįeina, bet jį galima įsigyti parduotuvėje.

WINBOT X langų valymą paverčia lengvu uždaviniu. Nesvarbu, iš vidaus ar lauko pusės, jums nebereikės užsiimti akrobatiniais triukais.

Lankstumą užtikrinantis belaidis robotas

WINBOT X langų valymo robotas yra belaidis. Tai reiškia, kad jam nereikalingas nepatogumų sukeliantis maitinimo laidas ir jį galima naudoti beveik bet kur. Pritvirtinus apsauginę sistemą su vakuumo jutikliu siekiant užtikrinti, kad WINBOT X buvo tinkamai pritvirtintas, jūsų patogus pagalbininkas automatiškai kimba prie darbo.

Apgalvota valymo trajektorija: automatiškai parenkamas geriausias valymo maršrutas

Su atnaujinta WIN-SLAM 2.0 sistema WINBOT X užtikrina efektyvesnį ir kruopštesnį langų valymą. Vos pridėtas prie lango WINBOT X automatiškai pasirenka valymo trajektoriją. Nesvarbu, valomi langai su rėmeliu ar be jų, WINBOT X automatiškai aptinka kraštus ir grįžta į pradinę vietą, kad galėtumėte jį patogiai ir saugiai nuimti po atlikto darbo.

Gerai suplanuota valymo sistema siekiant idealios švaros

Per visapusišką valymo procesą WINBOT X sugeba nuvalyti langus tiksliai ir greitai. Priklausomai nuo jūsų poreikių, WINBOT X galima nustatyti automatiniu arba giluminio valymo režimu. Giluminio valymo režimas užtikrina dar geresnius valymo rezultatus, nes pakartotinai valoma kuri nors zona.

Apgalvota valymo sistema siekiant idealios švaros

WINBOT X valo langus tiksliai ir greitai. Nauja, daugiasluoksnė valymo šluostė užtikrina optimalų, slėgio neišleidžiantį valymą. Ji dar labiau tinka langų paviršiams ir pakraščiams. Šluostė efektyviau panaikina dulkes ir purvą. Priklausomai nuo jūsų poreikių, WINBOT X galima nustatyti automatiniu, giluminio valymo arba dėmių valymo režimu. (Giluminio valymo režimas užtikrina dar geresnius valymo rezultatus, nes pakartotinai valoma kuri nors zona. Dėmių valymo režimu intensyviai valomos norimos vietos.)

Giluminio valymo režimas pasirūpina rimtais nešvarumais

Giluminio valymo režimu WINBOT X du kartus nuvalo tą pačią vietą ir tvarkingai išvalo net purviniausius langus.

Apsauginės sistemos, kad būtų ramu

WINBOT X saugumas svarbiausias. Jame naudojama daug svarbių apsauginių funkcijų, kad galėtumėte visiškai ramiai naudoti robotą.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Islandijos pl. 32
Kaunas
Logged in: 13 hours ago
Responds in 24 minutes on avg.
Feedback: 1 0

City: Kaunas

Price per day: 7.00 €

Price per week: 35.00 €

Price per month: 70.00 €


Item value: 279.00 €

Minimal rental period: 2 days

Invoice: Yes

Extra security:
Only available to users with confirmed identity

Pickup details:
- After paying the rent using the dalinuosi.lt platform, the item needs to be picked up from the Topo Centras store, Islandijos pl. 32, Kaunas.
- Opening hours: I - VII from 10:00 until 21:00.

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.