XIAOMI HUTT W66 langų valymo robotas

Už papildomą 2€ mokestį pridedu 4 valymo padus, taip išvalysite langus efektyviau ir dvigubai daugiau ploto.

Langų valymo robotas
Valymo spindulys (m) - 70-80 kv/m
Vandens talpa (l) - 150ml

Xiaomi Hutt W66 Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 yra galingas ir puikiai atliekantis savo darbą, gali išvalyti visų tipų paviršių. Yra tylus ir greitas pagalbininkas jūsų namuose
Reikia tik vieno mygtuko paspaudimo

Naudojimasis langų valymo robotu Xiaomi Hutt W66 yra labai lengvas ir greitas, reikia paspausti tik vieną mygtuką, kad robotas pradėtų valyti jūsų langus. Taip pat lengvai galite nustatyti roboto valymo kryptį, valymo greitį ir kt. Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 turi pultelį, su kuriuo lengvai jį valdysite. Ant pultelio yra mygtukai kurie valdo roboto greitį, kryptį, galią ir kt.

Švarūs visi namų langai

Su Xiaomi Hutt W66 langų valymo robotu, visi jūsų namų langai bus švarūs. Dėl savo procesoriaus, robotas sukurs geriausią kelią, kad pasiektų geriausius rezultatus langų valyme. Robotas pamato nešvarumus ir juos valo stipriau, ar net kelis kartus. Dėl 2600 PA galingumo jūsų namų langai bus švarūs ir blizgantys. Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 išvalys bet kokio tipo langus, ar kitus stiklinius paviršius, tokius kaip dušo duris.

Didelis valymo plotas

Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 turi 150 ml vandens talpą, dėl kurios jis galės išvalyti net iki 70 - 80 kvadratinių metrų langų plotą. Dėl to vos su 150 ml galėsite išvalyti visų namų langus. Taip pat jeigu valant langus robotas išsikraus, jis toliau tęs savo darbą net 20 min, dėl to langą išvalys iki galo.

Robotas nenukris nuo jūsų langų

Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 turi didėlę traukimo prie lango galią, dėl ko jis vos ne prilimpa prie lango, bet gali laisvai juo judėti. Taip pat jei norite papildomo saugumo jausmo, robotas turi virvelę, su kuria galėsite jį pririšti ir tai tikrai užtikrins langų valymo roboto saugumą. Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 dėl savo stipraus prie lango prilipimo prie lango išlaiko net 7 kg svorį.
Domantas

Domantas

Logged in: 1 week, 1 day ago
Responds in 2 minutes on avg.
Response rate: 100%
Feedback: 8 0

City: Kaunas

Price per day: 7.00 €

Price per week: 35.00 €


Item value: 270.00 €

Minimal rental period: 1 day

Invoice: Full invoice not available

Pickup details:
Pasiimti/grąžinti Kaune Krėvės pr. 48 darbo dienomis nuo 17.30h iki vakaro arba Ateities pl. 23d 8-17h. Savaitgaliais sutartu laiku. Jeigu reikalingas pristatymas Kauno mieste galimas pristatymas už sutartinę kainą priklausomai nuo atstumo. Buteliuką su chemija duodu nemokamai.

Deposit: 50.00 €

Cancellation policy:
Rent is non-refundable if Borrower cancels already paid rent in less than 24 hours until start of the rent.

How to rent this item?

  • Text to owner to ask about item’s availability.
  • After you get confirmation book an item.
  • Some of the owners can offer a discount after booking request.
  • When payment is completed owner’s contacts will be sent to you.
  • After returning item please leave a feedback.